Oferta

RENATA WROCŁAWSKA - PRZEWODNIK GÓRSKI PO BESKIDACH I BIESZCZADACH

Wycieczki indywidualne

Wycieczka indywidualna z przewodnikiem

Wycieczka uszyta na Twoje potrzeby i możliwości. Jest najlepszą opcją jeśli chciałabyś/chciałbyś dowiedzieć się więcej o historii Bieszczadów lub Beskidu Niskiego. Być może ktoś z Twoich krewnych kiedyś mieszkał na tych ziemiach i chcesz odnaleźć te miejsca, a może zwyczajnie chcesz pójść na wycieczkę zorganizowaną przez przewodnika. Dopasuję program do Twoich oczekiwań.

Chętnie pokażę Ci miejsca nieznane, do których ciężko trafić. Głodnym nowych umiejętności mogę zaproponować naukę poruszania się na azymut, z mapą i kompasem.🙂

A dla fanów dobrej kuchni – gotowanie w garze na ognisku.

Opcja wycieczki z przewodnikiem jest świetna, jeśli nie czujesz się pewnie w górach, nie masz dużego doświadczenia, ciężko Ci ocenić trudność trasy. Oprócz opowieści zapewniam komfort i bezpieczeństwo.

Konsultacje

Planujesz pojechać w Bieszczady ale nie masz pomysłu jak ugryźć temat? Co zobaczyć? Jakie trasy są w zasięgu Twoich możliwości? Co warto zwiedzić oprócz górskich wędrówek? Umów się na konsultacje.

Czas: 1,5 h

Koszt: 119 zł brutto

Nie czekaj!

Odkryj Bieszczady i Beskid Niski w towarzystwie przewodnika górskiego! Skontaktuj się z nami już teraz i umów na wycieczkę.

Call Now Button